امروزه پیشرفت‌های روز افزون علم و تکنولوژی و گسترش قابل توجه دامنه دانش پزشکی در راستای پاسخگویی به درخواست و نیاز انسان برای دستیابی و کسب تجارب و دانش بیشتر سبب همراستا شدن علم پزشکی با تجهیزات پزشکی شده بطوریکه این دو مکمل یکدیگر بوده و در کنار یکدیگر میتواند به رشد و نمو دست یابند. همچنین در این میان اهمیت ویژه ارائه خدمات پزشکی در جهت آسایش  و آرامش بیماران در بیشتر جوامع  سبب پرنگ تر شدن نقش تجهیزات پزشکی شده است.
حال تختهای بیمارستانی بعنوان پرکاربردترین وسیله پزشکی و همراهی روزمره و نیز تماس مستقیم کاربران با آنها دارای اهمیت ویژه و نقش دوچندان برای تامین رضایت و آرامش بیماران و همچنین کادر پزشکی میباشد. لذا نیاز به دوام و استحکام و و نیز کاربری آسان جزو ویژگیهای بارز این وسیله پزشکی میباشد.

 با توجه به اینکه تختهای بیمارستانی  هتلینگ بیمارستانی نیز محسوب میشود لذا مقوله زیبایی در این بین جایگاه ویژه خود را دارد.
 و صد البته در این دنیای مدرن، تلفیق هنر و تکنولوژی یکی از راهکارهایی است که در هر زمینه ای سبب ساز ایجاد تحول و ساخت محصولاتی می شود که علاوه بر اعمال خواسته های مصرف کننده, از نظر کارایی,  طول عمر , کیفیت بتواند از لحاظ زیبایی و روان شناختی نیز تاثیر بسزایی در رضایت مصرف کننده داشته باشد.
سینا ماموریت خود را برا این اساس بنا نهاده و معرفی محصول زیبا و نوآور را سر منشا هدیه زیبایی به محیطهای سرد و پر از اضطراب بیمارستان و از وظایف خود میداند.

هم اکنون ما با جرات به مشتریان خود اطمینان می دهیم که شرکت سیناحمدآریا ،به دلیل استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، کارکنان با تجربه و نوآوری در طراحی و نیز ویژگیهای منحصر به فرد محصولات که نیاز و تقاضای بیماران و پرستاران را مد نظر قرار داده است یکی از برترین های این رشته می باشد.

آقای حمدالله غضنفری بنیانگذار مجموعه سینا فعالیت خود را در زمینه تجهیزات پزشکی فلزی با نام صنایع فلزی سینا از سال 1350 آغاز کرد. اکنون با گذشت بیش از 40 سال و با نام شرکت سینا حمدآریا که یک شرکت سهامی خاص بوده با تمرکز بر تولید تجهیزات هتلینگ بیمارستانی که عمدتا تختهای تخصصی بیمارستانی میباشد در فضایی به متراژ بالغ بر 15000 مترمربع  و سهمی بیش از 30 درصد بازار داخلی را به عنوان تامین کننده پیشرو عهده دار است. 

سیستم منحصر به فرد  مدیریت شرکت سینا بر اساس سیستم مدیریت مشارکتی و با به کارگیری نیروی متخصص اداره میشود.
سیستم مدیریت مشارکتی سینا بر اساس تشکیل تیمهای کاری شورای راهبردی ،کیفیت ، تیم مشارکتی،   اسکوپ  و  برند بوده و با نظارت غیرمستقیم هیئت مدیره هدایت میشوند.
شورای راهبردی: متشکل از مدیران میانی و ارشد با هدف راهبری و تحقق استراتژیهای از پیش تعیین شده میباشد.
تیم مشارکتی و برند: متشکل از افراد خلاق و ایده پرداز برای امور مربوط به مشارکت در راستای کاهش هزینه ها و خط مشی سینا و نیز مدیریت برند سینا میباشد.
تیم اسکوپ: جهت تحقیق و بررسی و پایش بازار ومدیریت ارتباط با مشتری و متشکل از کارشناسان فروش و مدیریت ارشد میباشد.
تیم کیفیت: متشکل از نماینده واحدهای تولید فنی مهندسی کنترل کیفی خدمات پس از فروش و فروش  میباشد و به منظور پایش و نظارت بر کیفیت نهایی محصولات و بسته بندی شرکت سینا و رسیدگی گروهی به شکایات و نظرات مشتریان میباشد