اخبار

اخبار

اخبار

اخبار

«آسا» و «پدیا»، محصولات جدید سینا رونمایی شدند

نمایشگاه ایران هلث امسال، شاهد رونمایی از محصولات جدید شرکت سینا حمد آریا به نام های «آسا» و «پدیا» بود. 

کسب نشان برنز توسط آتریا در ایتالیا

طرح تکمیلی آتریا در مسابقات طراحی  که در کشور ایتالیا برگزار شد نشان برنز را از آن خود کرد.
به گفته روابط عمومی شرکت سینا بعد از استقبال پرشور از طراحی ویژه و متمایز تخت بیمارستانی آتریا  در داخل کشور، این بار نوبت به عرضه آن در اروپا بود. این شرکت توانست در مسابقات A Design award  که هر ساله در کشور ایتالیا برگزار میشود با طراحی خاص و منحصر بفرد طرح تکمیلی آتریا مدال برنز این مسابقات را به دست آورد.
قابل ذکر است این مسابقات در شاخه های مختلف برگزار میشود وشرکت کنندگان در آن طرحهای برتر خود را از اقصی نقاط جهان ارائه میکنند. منتخبین طی مراسمی در شهر کومو ایتالیا معرفی و تجلیل می شوند.
این گزارش می افزاید تخت بیمارستانی مدل آتریای شرکت سینا در سال 1393 طراحی و نمونه ای از آن برای نخستین بار در چهاردهمیــن نمایشـگاه تجهیـزات پزشـکی تبریـز مـد رونمایـی شد. ولی همچنان با گذر زمان واحد R&D  شرکت سینا ، در حال تکمیل قسمتهای مختلف آن بود که در سال گذشته جهت مقاوم سازی بهتر این محصول مدل کفه TWO-PLY  آن را ارائه کرد. شایان ذکر است کفه TWO-PLY  در کلیه محصولات سینا، اعم از تختهای مکانیکی و الکتریکی آتریا و تختهای الکتریکی ویژه بخشهای مراقبتهای ویژه استفاده خواهد شد.
در گزارش روابط عمومی شـرکت سـینا حمـد آریـا هدف از تولید آتریا، فراهـم کـردن بسـتری راحـت بـا کارایـی بالا بـرای بیمـاران و کمـک بـه پیشـرفت درمـان و زیبایـی بیمارسـتانها، عنوان شده است.

رونمایی از محصولات جدید سینا حمد آریا در نمایشگاه ایران هلث

شرکت سینا در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث از جدیدترین محصولات خود رونمایی کرد.
تخت تاشو همراه بیمار با نام " آسا" و تخت اطفال با نام " پدیا " محصولات جدید سینا حمد آریا بود که در نمایشگاه ایران هلث  در کنار برانکارد "استرا" ، تخت "آتریا"  و همچنین تخت ICU/CCU   در معرض نمایش بازدید کنندگان قرار گرفتند تا سینا بار دیگر تعهداتش را نسبت به شعار سازمانی خود عملیاتی کند.
ظاهری محصولات سینا و ویژگیهای کاربردی آنها در این دوره از نمایشگاه نشانگر پایبندی این شرکت به تعهد  در طراحی بود. که هر ساله در بزرگترین گردهمایی جامعه تجهیزات پزشکی با ارائه محصول جدید و متفاوت عزم راسخ خود را راستای عمل به ماموریت سازمانی خود به معرض نمایش میگذارد.

مسئولان وزارت بهداشت مهمان غرفه سینا

آقای دکتر حسنی با هیات همراه  از هیات امنا صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران و آقایان دکتر ماهر و دکتر رضایی از مسئولان وزارت بهداشت در سومین روز نمایشگاه ایران هلث از غرفه سینا حمد آریا بازدید داشتند که در طی این باز دید شرح کاملی از محصولات تولیدی این مجموعه به ایشان و هیات همراه ارائه شد با توجه به اینکه این شرکت بالغ بر 14000 دستگاه تخت بستری مکانیکی در سال 94 و93 روانه بازار کرده بود تخت جدید آتریا و برانکارد استرا را در راستای ارائه خدمت با کیفیت مطلوب و به روز برای ایشان پیشنهاد داده شد که در مورد استقبال قرار گرفت .                 
به گفته مدیریت سینا حضور مسئولین باعث دلگرمی و قوت قلب این مجموعه وپرسنل می باشد لذا همواره در راستای رسیدن به کیفیت مطلوب مشتری گام بر می دارند .  

حضور پر رنگ شرکتهای فعال اروپایی در نمایشگاه

یکی از ویژگی های بارز و متمایز ایران هلث 95 حضور پر رنگ شرکتهای فعال اروپایی حوزه تجهیزات پزشکی در نمایشگاه بود. پتانسیل های بالقوه موجود در شرکت سینا حمد آریا باعث گردیده این شرکت همواره در کانون توجه شرکتهای فعال حوزه تجهیزات پزشکی باشد . ویژگی های خاص و متمایزو در عین حال کاربردی محصولات شرکت سینا حمد آریا و نیز نحوه ی ارائه و نمایش آن ها در نمایشگاهها باعث جذب مخاطبان مخصوصا بازدید کنندگان وحاضران از کشور های خارجی گردید . این شرکت که توانست با محصول جدید چرخه محصولات خود در شاخه هتلینگ بیمارستانی را به مراحل نهایی برساند .با استرا در مراحل اورژانس و ریکاوری و آتریا در مرحله بستری و نقاهت و آسا جهت رفاه حال همراه بیمارمجموعه ای کامل از تجهیزات  هتلینگ بیمارستانی را در نمایشگاه ارائه کرد . 

شروع کارهای عمرانی شرکت رحا

شرکت رحا که زیر مجموعه هولدینگ حمد آریا میباشد در سال 91 فعالیت خود را در زمینه ساخت و تولید تجهیزات یکبار مصرف آزمایشگاهی آغاز نمود.با افزایش تولید و بهره وری و نیاز به دستگاههای مدرن مکانیزه و نیزفضای بیشتر برای این شرکت جدیدالتاسیس تصمیم به توسعه فضای تولیدی این مجموعه گرفته شد.
بر همین اساس کارهای اولیه احداث و توسعه ای این مجموعه در شهرک صنعتی شهید سلیمی از اوایل فروردین 95در فضایی به متراژ3300 متر مربع شروع و انتظار می رود تا پایان آذر ماه کارهای ساختمانی این واحد به اتمام برسد.
 

Rhenino مراحل تکمیلی خود را سپری میکند.

شرکت ثمر حمد آریا یکی از زیر مجموعه های هولدینگ حمد آریا با شاخه تولیدی تختهای تخصصی اتاق عمل و تجهیزات استیل می­باشد .واحد فنی و مهندسی آن، کارهای تحقیقاتی خود را از دو سال قبل آغاز کرده است که نتیجه این تحقیقات اولین محصول این مجموعه جدید التاسیس با ویژگیهای منحصر بفرد با نام Rhenino می­باشد که توانست با حضور خود در نمایشگاه ایران هلث 95 توانایی این مجموعه را در ایجاد تحول در بخش اتاق عمل  را قطعی کند.
پروتوتیپ رنینو پس از گذراندن تستهای استاندارد اروپا در آزمایشگاه مراحل صحه گذاری را با موفقیت به اتمام رسانده است.
 که این تستها به طور تقریبی برابر با 4.5 سال کاکرد در یک بیمارستان با turnover  بالا میباشد.
طراحی زیبا و کاربردی این محصول باعث گردید تا بازدیدکنندگان با دید ریزبینانه تر ودقیقتری آن را مورد بررسی قرار دهند که در نهایت مورد تحسین همگان  قرار گرفت.
در کنار رنینو، تجهیزات استیل  شرکت ثمر حمد آریا نیز به عنوان نمونه های اولیه حضور داشت. 

بازدید نائب رئیس مجلس از مجموعه سینا

دکتر پزشکیان نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در بازدید از شرکت سینا حمد آریا گفت: مجلس دهم حمایت از صنایع رو به رشد و کارآفرین را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.
وی که بازدید از شرکت های موفق شهرک صنعتی سلیمی به همراه مدیران سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و شرکت شهرک های صنعتی را به همین منظور در برنامه کاری خود داشت، افزود: هدف ما از این بازدید، آشنایی با روند کاری و مشکلات شرکت های موفق استان و شنیدن پیشنهادات آنها و در نهایت همفکری با مدیران صنایع است. 
گزارش خبرنگار ما حاکی است که در این بازدید دکتر غضنفری، رئیس هیات مدیره سینا حمد آریا نیز با تاکید بر موفقیت این شرکت در مناقصه بزرگ طرح تحول سلامت وزارت بهداشت، گفت: از سال 93 مناقصات مربوط به طرح تحول سلامت در شاخه هتلینگ بیمارستانی برگزار شده و شرکت سینا حمد آریا مناقصه مربوط به تخت بیمارستانی را از آن خود کرد که همین امر تاثیر به سزایی در کاهش قیمتها در حوزه تجهیزات هتلینگ بیمارستانی داشت.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن ابراز خوشحالی از بازدید یک مقام مجلس شورای اسلامی که خود نیز پزشک است، افزود: این شرکت مستقر در شهرک شهید سلیمی قطب صنعت ایران با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، بالغ بر 20 هزار تخت بیمارستانی را طی دو سال گذشته روانه مراکز درمانی و بیمارستانهای اقصی نقاط کشور کرده است.
گفتنی است شرکت سینا حمد آریا سابقه کاری 50 ساله ای در زمینه تولید تخت ها، تجهیزات و هتلینگ بیمارستانی داشته و از صنایع پیشرو آذربایجان شرقی در سطح کشور می باشد. این شرکت که با تکنولوژی روز دنیا اداره می شود، چه در دوران تحریم و چه در دوران پسا برجام، مورد توجه  مقامات کشوری بوده است.