تمرکز طراحی محصول ما بر نیازهای کلیدی ، تضمین کننده یک محصول مقرون به صرفه و کاربر پسند می باشد. آتریا یک تخت بیمارستانی با یک طراحی منحصر به عنوان نقطه قوت این محصول، همواره مورد توجه کاربران و مشتریان بوده است.

تخت های بســــــتری ســـری آتریــــــا

مواد مورد استفاده برای تولید کفه تخت با طراحی خاص دو لایه ،سطحی بسیار صاف برای تمیز کردن و ضدعفونی آسان ایجاد کرده است. ظرفیت تحمل وزن بالا ، امکان جریان هوا و نشکن بودن را می توان از مزایای این محصول دانست.

تــــــــخـــــــت بــــــــیـــــــمارستــــــــــان
 • رویه تخت چهار تکه، با سه قسمت قابل تنظیم دارای کاور پلاستیکیTWO-PLY است
 • دارای قابلیت جریان یافتن هوا در زیر تشک
 • قابلیت تغییر backrest ، kneeraise، و تنظیم ارتفاع به صورت الکتریکی
 • قابلیت تنظیم زاویه پا به وسیله دنده اتوماتیک
 • ساید بردهای تا شونده
 • دارای مفصل سایدبرد مقاوم از جنسP.P
 • هندست دستی 3پوزیشن
 • دارای سر تخت های جدا شونده با اتصالات فلزی وسبک ارگونومیک مناسب برای جابجایی آسان
 • دارای قابلیت شستشو و ضد عفونی
 • دارای CPR مکانیکی در دو طرف تخت برای احراز فوری پوزیشن مناسب جهت انجام CPR
 • دارای رنگ پودری الکترواستاتیک
 • دارای چهار ضربه گیر پلاستیکی در چهار گوشه تخت
 • دارای جای میله سرم در چهار گوشه.
 • دارای جای ترکشن
 • دارای قلاب یورین بگ در دو طرف تخت
بیش از 2 سال گارانتی برای تمامی قطعات
آتــــــریا تلفیقی از زیبایی و استحکام
دارنده تندیس برنزی
A DESIGN ITALY

. ابعاد کلی محل قرارگیری تشک: mm 900×2000
. وزن خالـص 110 کیلوگرمی
. ظرفیت بار کار ایمن 170 کیلوگرم
. چرخ های 125 میلیمتری پلاستیکی
. قابلیت تنظیم زاویه پشتی 0-80 درجه
. ابعاد کلی تخت 2330 x 1030 mm :

زاویه پشتی 0O
حداکثر ظرفیت بار 170 کیلوگرم
افزایش جریان هوا
مقاوم در برابر ضربه
طراحی منحصر به فرد
برای زیبایی بیمارستان ها

با اینکه در ساخت آتریا از ورق ها و پروفیل های ضخیم استفاده شده در عین حال آستانه حرکت بدلیل استفاده از چرخ های مرغوب بسیار کمتر از استاندارهای جهانی می باشد

استفاده از کفه های بادی دولایه و ساخته شده از پلی اتیلن خیال شما را از بابت شکستن و پوسیدگی راحت نموده و به شما امکان شستشو و ضدعفونی آسوده در بلند مدت را می دهد

سطحی صاف برای
تمیز کردن و ضد عفونی آسان
حاصل تجربیات چندین ساله مهندسین سینا براساس فیدبک های مشتریان و خدمات پس از فروش برای زیباسازی بیمارستان ها استفاده از پلی آمید در پلاستوفولدها و مفاصل ساید برای براقی و مقاومت بالا

تخت های بستری بیمار سری آتریا

سری آتریا شامل تخت های سه شکن بستری مکانیکی و الکتریکی بوده و قابل استفاده در بخش های مختلف بیمارستانی می باشد .این گروه بصورت تخت بستری سه موتوره الکتریکی که دارای سه الکترو موتور که برای تنظیم ارتفاع ،تنظیم بک رست و تنظیم زانو مورد استفاده قرار میگیرد برای تغییر پوزیشن یک عدد هندست دستی لحاظ شده است .

کارشناسان سینا بازخوردها و انتقادات کاربران و همچنین تجربیات انباشته چندین ساله کارشناسان خدمات پس از فروش ،بررسی های دوره ای و استانداردهای جهانی در طراحی و ساخت قطعات اتریا مورد توجه قرار داده و بالاخره در کارخانه سینا پس از تست های مختلف از جمله تست بار کامل در آزمایشگاه کنترل کیفی کارخانه ،به مرحله تولید رسانده اند .

 تخت بستری سری آتریا دارای ساید بورد جهت حفظ امنیت بیمار میباشد. تخت های دو موتوره الکتریکی که دارای دو موتور برای تنظیم بک رست و زانو مورد استفاده قرار میگیرد و هندست دستی جهت پوزیشن گیری مورد استفاده قرار میگیرد .

توجه ویژه به زیبایی در سری آتریا

یکی دیگر از تخت های گروه آتریا تخت بستری مکانیکی سه شکن می باشد که پوزیشن بکرست و زانو توسط جک های مکانیکی هرزگرد پوزیشن می گیرد در این گروه نیز یک جفت بدساید در طرفین تخت جهت حفظ امنیت بیمار لحاظ شده است. تخت مکانیکی ویژه که در بخش های ویژه بیمارستان مورد استفاده قرار میگیرد سه شکن بوده و پوزیشن ترند و ریورس ترند نیز توسط جک مکانیکال هرزگرد احراز می شود در این تخت ساید برد های استفاده شده چهار تیکه پلاستیکی می باشد .

عمده ترین مشکلاتی که مراکز درمانی با تخت های بستری مواجه هستند شکستگی کفه های تخت های بیمارستانی و مورد دوم شکستگی سر تخت ها و مورد سوم خرابی جک های بالا برنده و در نهایت مفاصل بدساید ها که عمدتا میشکنند ،می باشد ما در این گروه از تخت ها از کفه های بادی نشکن استفاده کردیم .

در قسمت بالابرنده تخت ها برای افزایش عمر مفید تخت ها از سیستم هرزگرد شده است و در قسمت سر تخت ها از سر تخت های پلاستیکی با پایه فلزی جهت حفظ استحکام استفاده کرده ایم. چرخ های این سری تخت های شرکت سینا حمدآریا از جنس پلی اورتان بوده و تولید شرکت دراج حمدآریا می باشد که بدون کوچیک ترین آسیب دیدگی یا تغییر شکل می توان آن ها را ساعت ها روی آسفالت حرکت دهید .

این گروه از تخت ها در شرکت سینا حمدآریا با بیش از ۵۰ سال سابقه، تولید و در بازار عرضه میگردد به طوری که سالانه هزاران تخت به سراسر دنیا عرضه می شود.

fa_IRفارسی