تخت زایمان جدید طراحی شده در واحد طراحی سینا با دارا بودن ویژگی ها ی کاربردی راحتی مادر و پرستار را در زمان زایمان فراهم میکند. لوازم جانبی و آپشنهای موجود باعث افزایش راحتی مادر و نیز افزایش امنیت مادر در طول زایمان طبیعی میشود.

تخـــت هــای زایمــــان کاستیـــــا

این مدل از تختها تا حد زیادی وضعیت زایمان طبیعی را سالم و امن نگه میدارد. این تخت چند منظوره با ویژگی های خاص و کاربردی احساس راحتی برای زنان باردار را قبل ، در طی و بعد از زایمان فراهم میکند.این مدل از تخت های زایمان با قابلیت تبدیل شدن به تخت بستری این راحتی را برای مادر فراهم میکند تا بعد از زایمان بدون نیاز به جابه جایی بر روی تخت استراحت کند و مانع از به وجود آمدن آسیبهای احتمالی به هنگام جا به جایی و یا تعویض تخت گردد.

تخـــــت زایمــــــان
 • قابلیت تغییر زاویه backrest ، kneeraise، تغییر ارتفاع و ویژگی Trend ∕ Rev.Trend به وسیله نیروی الکتریکی
 • تغییر ارتفاع و ویژگی Trend ∕ Rev.Trend نرم با استفاده از جک گازی
 • ساید بردهای دو تکه پلاستیکی
 • دارای کنترل پنل با قابلیت تغییر 3 پوزیشن به وسیله بیمار
 • دارای قسمت پا متحرک با قابلیت تا شوندگی در قسمت پشت برای احراز پوزیشن لیتوتومی
 • دارای لگن کشویی جهت تبدیل به تخت کامل بستری و عملیات زایمان
 • دارای 2 پایه لیتوتومی متحرک ساخته شده از استیک 304 و قسمت پایه ای با پوشش چرم مصنوعی
 • دارای لگن (10 لیتر)کشویی جداشونده از جنس استیل ب روی ریل
 • دارای میله یکسره جهت احراز پوزیشن چمباتمه
 • دارای دسته های فشار تاشونده ارگونومی شده در دو طرف تخت
 • دارای سرتخت های پلاستیکی قابل تعویض
 • دارای قابلیت شستشو و ضد عفونی
 • دارای تشک سه تکه با قابلیت جداشوندگی و کاور چرم مصنوعی با قابلیت شستشو
 • دارای چهار چرخ قفل مرکزی و جهت
 • دارای چهار ضربه گیر پلاستیکی در چهار گوشه تخت
بیش از دو سال گارانتی تمامی قطعات
کاستیـــــــا قابلیت استفاده قبل ، حین ، بعد از زایمان
لیتوتومی های
منحصر به فرد
کاملا استیل

. بستر تشک 754*2000 میلیمتر
. برق ورودی 220 ولت ، 50هرتز24DC
. محافظت جریان الکتریکی رده 1
. موقعیت شوک الکتریکی نوعB
. ضد آب و عایق گرد و غبارIP66
. تغییر ارتفاع: mm885-695
. وزن ابعاد کلی تخت: mm1000×2340
. چرخها: با قطر 150میلی
. وزن کلی تخت: 192 kg

زاویه پشتی 0O
حداکثر ظرفیت بار 170 کیلوگرم
استفاده از اهرم های فشار
و میله یکسره جهت سهولت زایمان
الکتروموتورهای قدرتمند
با استاندارد IP66

پله کمکی ریلی تعبیه شده در قسمت جلویی تخت در استفاده از تخت به پزشک یا بیمار کمک میکند

محل مخصوص جهت جاگذاری اکسسوری ها در مواقع نیاز به تغییر کاربری و پدال قفل مرکزی قرار گرفته در وسط تخت همیشه در دسترس پرستاران می باشند

تغییر پوزیشن به صورت الکتریکی و به کمک هندست دستی
تجربیات حاصل از بررسی ها و معیارهای جهانی چندین ساله تولید شده در شرکت سینا بعد از تست های مختلف در سایت مرکز کنترل کیفیت شرکت

تخت زایمان طبیعی یا همان LDR (labor, delivery, and recovery room) به تخت هایی اطلاق می شوند که قبل، حین و بعد از زایمان ، مادر بر روی آن آماده سازی قبل از زایمان و همچنین عمل طبیعی زایمان را انجام داده و سپس ریکاوری بعد از عمل را بر روی تخت سپری میکند. شرکت سینا حمدآریا برای تکمیل سبد محصولات خود یکی از مجهزترین تخت زایمان طبیعی موجود در کشور را به دست متخصصین توانمند خود طراحی و تولید نموده است. در تخت های زایمان طبیعی یکی از مهمترین خصوصیات ثبات و یا همان استیبل بودن تخت هنگام عمل زایمان می باشد که به دلیل فشارهای وارد شده از سمت مادر به تخت باید کمترین میزان حرکت و لرزش بوجود نیاید ، تخت بیمارستان سری کاستیا به دلیل طراحی ویژه و استفاده از پروفیل ها و ورق های ضخیم میزان لرزش را به حداقل رسانده است.

استفاده از الکتروموتور های قدرتمند با استاندارد های بالای جهانی این امکان را به پرستاران و پزشک می دهد تا با کمک هندست دستی طراحی و تولید شده توسط متخصیصن داخلی، پوزیشن های مختلف را احراز کرده و ارتفاع تخت را به دلخواه بالا و پایین نمایند، بدلیل اینکه تخت های زایمان طبیعی به کررات شسته می شوند ست الکتریکی و همچنین تمامی بخش های دیگر تخت در مقابل شستشو و ضدعفونی مقاوم بوده و هیچگونه ممانعتی وجود ندارد. دسته های فشار و میله یکسره از امکانات این تخت می باشند که به مادر در امر زایمان طبیعی کمک می نماید .

تشک های استفاده شده در تخت های سری کاستیا همانند دیگر محصولات شرکت از چرم مصنوعی کاملا قابل شستشو و ضدعفونی می باشند که در رنگ های مختلف و متناسب با محیط بیمارستان قابل انتخاب هستند. چرخ های قفل مرکزی وارداتی ۱۵۰ میلیمتری در این نوع از تخت ها نیز همانند سری اسکالا استفاده شده اند که علاوه بر آستانه حرکت مناسب و زیبایی ظاهری از مقاومت بالایی نیز برخورداند. لیتوتومی های کاملا استیل با قابلیت احراز پوزیشن های زیاد از متمایزترین ویژگی های تخت های سری کاستیا نسبت به رقیبان داخل بوده است.

پله کمکی پزشک و بیمار یک راه حل عالی برای کمک به مادر برای نشستن برروی بستر و نزدیک شدن هرچه بیشتر پزشک به مادر برای انجام عمل زایمان طبیعی است. لگن استیل با ظرفیت بالا برای جمع آوری مایعات جاری شده از کیسه آب در هنگام عمل زایمان از ملزومات استفاده شده در تخت کاستیا می باشد. کاور های ABS استفاده شده در پنج بخش تخت کاستیا زیبایی دو چندانی به تخت زایمان تولیدی شرکت سینا  حمدآریا می دهد.

fa_IRفارسی