پدیا، مناسب برای کودکان. با توجه به نیازهای روانشناختی کودکان در طول درمان، این تخت برای ایجاد اعتماد به نفس و راحتی بیشتر برای آنها و پرستاران نیز طراحی شده است. جابه جایی ساید ریل ها در زیر تخت اجازه می دهد تا پرستاران به بیماران نزدیک شوند.

تخـــت هــای اطفــــــــال پدیـــــــــــــــــــــــــــا

سیستم قفل برای ساید ریل ها بسیار امن است و دارای پدال ویژه ای است که در بالای چرخ قرار دارد. به همین دلیل قفل کردن سیستم برای کودک در دسترس نیست. ضربه گیرهای کناری به صورت غلطک برای به حداکثر رساندن پیشگیری هستند.

تخـــــت اطفال
  • دو تکه با کفه ی فلزی با شاسی تقویتی و قابلیت جریان یافتن هوا زیر تشک
  • تغییر زاویه پشتی با کمک یک عدد جک گازی امکان پذیر است
  • نغییر زاویه زانو با استفاده دنده اتوماتیک
  • حرکت عمودی ساید ریلها با سه حالت مختلف برای حفاظت بچه
  • سرتختهای آلومینیومی ثابت
  • قابلیت شستشو و ضد عفونی
  • چهار چرخ فلزی قفل تکی
  • جای پایه سرم در چهار گوشه تخت
  • دارای ضربه گیر غلطکی در چهار گوشه تخت
بیش از دو سال گارانتی تمامی قطعات
پـــــــــــــــدیــــــــــــــــــا در رنگبندی های مناسب برای مراکز درمانی کودکان
نشاندن لبخند بر لبان کودکان بیمار
آرزوی ماست

.ابعاد کلی تخت: 1770x955x1630 mm
. ابعاد تشک: 1480x720 mm
. ارتفاع mm 780بدون تشک
. زاویه زانو: °35-°
. چرخ های 125 میلیمتری
. وزن کلی تخت: 135 kg
. قابلیت تحمل وزن ایمن: 170kg

زاویه پشتی 0O
حداکثر ظرفیت بار 170 کیلوگرم
ضربه گیرهای منحصر به فرد
طراحی شده مختص پدیا
سایدهای آلومینیومی تاشونده
استفاده آسان و ایمن

قابلیت نصب پای سرم در چهار گوشه تخت امکان دسترسی سریع را به پرستاران می دهد و ضربه گیرهای تعبیه شده در جلو و عقب تخت از تخت در مقابل ضربات ناشی از جابجایی تخت محافظت می کند

سرتخت های متحرک امکان دسترسی پرستار یا مادر به کودک را آسانتر نموده است

چرخ های باکیفیت
سیستم تاشونده منحصر به فرد جهت به حداقل رساندن فاصله پرستار و کودک کفه های فلزی و مقاوم باعث به حداقل رسیدن صدمات می شود

تخت اطفال سری پدیا معمولا در بخش های بستری اطفال مراکز درمانی و برای نگهداری از اطفال در منازل نیز مورد استفاده قرار می گیرد تا کودکان موقع خواب در امان باشند. تخت اطفال یا همان تخت بستری اطفال سری پدیا از نظر کارایی، استحکام و عملکرد از استاندارد های بالایی برخوردار می باشند. متخصصین و طراحان شرکت سینا حمدآریا در طراحی این محصول تمام جوانب ایمنی که ممکن است برای سلامت کودکان باعث ایجاد خطر شود را شناسایی و در طراحی خود همه نکات لازم را لحاظ کردند تا کودک از آسیب های ناشی از شیطنت ها محفوظ باشد. سایدبرد های تخت اطفال سری پدیا از جنس آلمینیومی همگرای سبک می باشند که قابلیت تنظیم پوزیشن در ۴ نقطه با سیستم کنترل دو نقطه ای تنظیم می شود. تنظیم پوزیشن سایدریل ها و سرتخت های سری پدیا توسط مکانیزم پدالی و جک گازی می باشد. تخت های اطفال سری پدیا دارای ۴ پایه سرم در چهار گوشه تخت می باشد تا کمک خوبی برای پرستار و راحتی کودکان باشد. از دیگر ویژگی های این محصول به سر تخت کشویی و پای تخت ثابت آلمنیومی و رنگ پودری التکرواستاتیکی و چرخ های ۱۲۵ میلی متری قفل تکی و همچنین ضربه گیر های چرخشی سه جهته در چهار گوشه تخت می توان اشاره کرد.

 سری تخت های اطفال تحمل وزن تا ۲۰۰ کیلوگرم و تحمل حداکثر وزن بیمار تا ۱۷۰ کیلوگرم را دارند و همچنین این محصول دارای درجه محافظت در برابر مایعات IPX4 می باشد. تخت های اطفال سری پدیا بر اساس استاندر های جهانی طراحی و تولید شده که توانسته استاندارد های ISO 9001, ISO 13485, ISIRI 3368-2-52, IEC60601-2-52 و EN15223-1 را کسب کند.

fa_IRفارسی